« listopad » 2017
powtśrczpisoni
1 2 3
  • 12:00 - Klanza-uczymy się poprzez zabawę
4 5
  • 09:00 - Poznajemy Polskę poprzez edukację i zabawę - 2. turnus - Trzyniec, Wędrynia
6 7 8 9 10 11 12
13 14
  • 09:00 - Uczymy efektywnie, uczymy metodą CLIL
15 16 17 18 19
  • 09:00 - Poznajemy Polskę poprzez edukację i zabawę - 3. turnus - Cieszyn, Gnojnik, Karwina
20 21 22 23 24 25 26
  • 09:00 - Poznajemy Polskę poprzez edukację i zabawę - 4. turnus - Błędowice, Lutynia Dolna, Sucha Górna
27 28 29 30

Centrum Pedagogiczne dla Polskiego Szkolnictwa Narodowościowego
w Czeskim Cieszynie

Pedagogické centrum pro polské národnostní školství Český Těšín
Pedagogical Centre for Polish Minority Schools Český Těšín
PolskiČeskyEnglish
POMOCE METODYCZNE
MEDIA O NAS

Kontakt

Ostravská 612/21
737 01 Český Těšín

tel. + 420 558 746 267

ID datové schránky: afh2pbr

info@pctesin.cz


IČO 63024675

mgr  Marta Kmeť
dyrektor
Tel.: sekr. 558 746 267, 731 505 867
E-mail: kmet@pctesin.cz

 

Ing. Marcela Siemińska
zastępca dyrektora, menedżer finansów
Tel.: 558 761 299
E-mail: sieminska@pctesin.cz

 

Beata Ružinska 
sekretariat
Tel.: 558 761 293
E-mail: ruzinska@pctesin.cz

 

mgr Barbara Kubiczek
metodyk
Tel.: 558 761 297
E-mail: kubiczek@pctesin.cz

 

mgr Renata Czader
metodyk 
Tel.: 558 761 294
E-mail: czader@pctesin.cz

 

mgr Michaela Raszka
metodyk matematyki i biologii
Tel.: 558 761 294
E-mail: raszka@pctesin.cz

 

Ilona Hudeczek
metodyk
Tel.: 558 761 294
E-mail: hudeczek@pctesin.cz

 
mgr Beata Strumpf
metodyk
Tel.: 605 268 039
E-mail: strumpf@pctesin.cz 
 

dr Leszek Kalina 
metodyk
Tel.: 606 100 573
E-mail: elkakl@atlas.cz

 

Barbara Dvulit
podręczniki
Tel.: 558 761 290
E-mail: dvulit@pctesin.cz

 

Elžbieta Kantor
referent do spraw finansów
Tel.: 558 761 299
E-mail: kantor@pctesin.cz

 

mgr Barbara Glac
redaktor Jutrzenki
Tel.: 558 761 292
E-mail: glac@pctesin.cz

 

mgr Grażyna Zubek
redaktor Ogniwa
Tel.: 558 761 292
E-mail: zubek@pctesin.cz

 

Mgr. Mirka Kubeczková
menedżer projektów
Tel.: 558 761 296
E-mail: kubeczkova@pctesin.cz

 


  

 

ikonion.cz © 2017