« czerwiec » 2018
powtśrczpisoni
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Centrum Pedagogiczne dla Polskiego Szkolnictwa Narodowościowego
w Czeskim Cieszynie

Pedagogické centrum pro polské národnostní školství Český Těšín
Pedagogical Centre for Polish Minority Schools Český Těšín
PolskiČeskyEnglish
POMOCE METODYCZNE
MEDIA O NAS

Kontakt

Ostravská 612/21
737 01 Český Těšín

tel. + 420 558 746 267

ID datové schránky: afh2pbr

info@pctesin.cz


IČO 63024675

mgr  Marta Kmeť
dyrektor
Tel.: sekr. 558 746 267, 731 505 867
E-mail: kmet@pctesin.cz

 

Ing. Marcela Siemińska
zastępca dyrektora, menedżer finansów
Tel.: 558 761 299
E-mail: sieminska@pctesin.cz

 

Gabriela Sikorová 
sekretariat
Tel.: 558 761 293
E-mail: sekretariat@pctesin.cz

 

mgr Barbara Kubiczek
metodyk
Tel.: 558 761 297
E-mail: kubiczek@pctesin.cz

 

mgr Renata Czader
metodyk 
Tel.: 558 761 294
E-mail: czader@pctesin.cz

 

mgr Michaela Raszka
metodyk matematyki i biologii
Tel.: 558 761 294
E-mail: raszka@pctesin.cz

 

Ilona Hudeczek
metodyk
Tel.: 558 761 294
E-mail: hudeczek@pctesin.cz

 
mgr Beata Strumpf
metodyk
Tel.: 605 268 039
E-mail: strumpf@pctesin.cz 
 

dr Leszek Kalina 
metodyk
Tel.: 606 100 573
E-mail: elkakl@atlas.cz

 

Beata Ružinská
podręczniki
Tel.: 558 761 290
E-mail: podreczniki@pctesin.cz, biblioteka@pctesin.cz

 

Elžbieta Kantor
referent do spraw finansów
Tel.: 558 761 299
E-mail: kantor@pctesin.cz

 

mgr Barbara Glac
redaktor Jutrzenki
Tel.: 558 761 292
E-mail: glac@pctesin.cz

 

Mgr. Jan Kubiczek Ph.D.
redaktor Ogniwa
Tel.: 558 761 292
E-mail: ogniwo@pctesin.cz, jan.kubiczek@pctesin.cz

 

Mgr. Mirka Kubeczková
menedżer projektów
Tel.: 558 761 296
E-mail: kubeczkova@pctesin.cz

 


  

 

ikonion.cz © 2018